Logo

Dünya Bankası ile “Türkiye'de Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planlamasına AB Desteği” Başlıklı Projenin İlerlemesi ve E-hareketlilik Konulu Toplantı Çevrim İçi Olarak Gerçekleştirildi

Ulaştırma Sektörel Operasyonel Programı 2019 programlama yılı kapsamında finanse edilen ve Dünya Bankası ve AB Türkiye Delegasyonu tarafından yürütülen “Türkiye'de Sürdürülebilir Kentsel Ulaşım Planlamasına AB Desteği” başlıklı projenin ilerlemesi ve e-hareketlilik konulu toplantı 24 Ağustos2023 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilmiştir.

Toplantıya AB Yatırımları Dairesi Başkanımız Sn. Dr. Tijen İĞCİ, Programlama, İzleme ve Değerlendirme Birimi uzmanları, Dünya Bankası proje uzmanları ve AB Türkiye Delegasyonu temsilcisi katılım sağlamıştır.

Toplantıda projenin mevcut durumu konusunda takım lideri tarafından bilgilendirme yapılmış ve projenin daha verimli ilerleyebilmesi için atılması gereken adımlar görüşülmüştür. Ayrıca Dünya Bankasınca e-hareketlilik konusunda yürütülen işler konusunda Bakanlığımıza bilgi verilmiştir.